خرید کفش ریبوک – کفش ریبوک ساخت کجاست؟

خرید کفش مردانه ریبوک : کفش ریبوک (ریباک) در چند سال اخیر مورد توجه ورزشکاران سراسر دنیا قرار گرفته است. کفش ریبوک چندین سال اسپانسرینگ اصلی تیم ملی انگلیس را بر عهده داشت و به همین دلیل این کمپانی در بریتانیا محبوبیت زیادی به دست آورده است. برند ریبوک نیز همانند سایر برندهای مطرح جهان در این حوزه، صاحب قدمتی طولانی و پرآوازه میباشد. به همین دلیل در ادامه متن گوشه‌هایی از تاریخ این کفش را بازگو خواهیم کرد.

ریباک با سیاست های که پیش گرفت توانست فروش خود را به ۵ میلیون دلار در سال ۱۹۸۱ برساند. سال بعدی اولین کفش ورزشی فری استایل زنانه را تواید کرد که نقش بسزایی در پیشرفت این شرکت داشت. بعد از این ماجرا فروش این شرکت ۳ برابر شد و ارزش سهام ریباک از رقیب سرسخت خود یعنی شرکت نایک پیشی گرفت به عنوان نوآورترین شرکت سازنده کفش و لباس ورزشی در جهان شناخته شد. اما پس از مدتی سرعت رشد فروش لوازم ورزشی ریبوک کاهش پیدا کرد و کم کم  شروع به از دست دادن موقعیت خود در بازار کرد. این مسئله باعث نگرانی سهامداران ریباک شد. یکی از دلایل جابه‌جایی موقعیت رقابتی این شرکت، سرمایه‌گذاری سنگین نایک (Nike ) روی ستاره‌های ورزشی و تبلیغات بود.

پیشنهادی:  چرا باید برای برقراری امنیت از سیستم های امنیتی استفاده کنیم؟

ایده جالب این شرکت در تغییر فرم کتانی‌ها باعث شد تا استقبال ورزشکاران انگلیسی بیشتر شود تا اینکه آن‌ها توانستند در المپیک تابستانی 1924 پاریس، برای کشور خود افتخار کسب کنند. زمانی که ورزشکاران انگلیسی توانستند در المپیک درخشش خوبی داشته باشند، نگاه‌ها به سوی شرکت فاستر جذب شد. این شرکت با افزایش فروش و کسب سرمایه در این مدت، به فکر گسترش کسب و کار خود در جهان افتاد.  برند فاستر چند کارخانه تولیدی کفش دیگر در ماساچوست راه اندازی کرد و بعد از مدت کوتاهی توانست فروشگاه‌های فیزیکی را در سراسر کشور رونمایی کند. بعداز گذشت چندین سال از فوت فاستر موسس، نوه‌های موسس، ریاست این کمپانی بزرگ را به عهده گرفتند.

خرید کفش ریبوک

ewfcwgpm e55po gj54oiyu498 300x300 خرید کفش ریبوک   کفش ریبوک ساخت کجاست؟

اولین کفش کتانی ریباک:

با افزایش رشد فروش کتانی ریباک در دهه 60 میلادی، یکی از سرمایه گذاران بزرگ این کمپانی تصمیم گرفت تا بازار هدف این شرکت را افزایش دهد. این فرد که پائول فریمن نام داشت موفق شد تا یک مجوز حضور برای برند ریباک در نمایشگاه بین المللی بگیرد. به همین دلیل با حضور ریباک در این نمایشگاه و معرفی چند مورد از محصولات خود، موفق شدند تا چند مدل از کتونی‌های خود را به فروش برسانند. در ابتدا کار نام این مدل از کفش‌ها (Free Style) بود.

پیشنهادی:  فرش وینتیج یا کهنه نما ؛ محصولی خاص از فرش اکسیر

خرید کفش زنانه ریبوک

با ابتدای  دهه 80 میلادی، کسب و کار کمپانی ریباک به شدت زیاد شد و برخی از آمارها از فروش بالای یک میلیون خبر میدادند. با شروع شدن این دهه، کمپانی ریباک در اقدامی شگفت انگیز توانست اولین کفش مخصوص زنانه را تولید و به فروش برساند. با تولید این محصول سهام این برند بیشتر از رغیب خود یعنی شرکت نایک شد.

اما با شروع دهه 90 میلادی مشکلات زیادی گریبان این شرکت را گرفت، و این شرکت طی مدتی تولید کتانی خود را کم کرد.

در آن سال‌ها ریباک توانست کفش Ventilator به بازار جهانی معرفی کند. در همان زمان، پائول فریمن دوباره تلاش کرد تا این برند را به حضوری قوی در ورزش بسکتبال بکشاند. به همین دلیل کمپانی ریباک با برخی ستاره‌های آن سال زمان NBA یعنی اونیل قراردادی رسمی برای تبلیغ کفش خود به امضا رساند.

پیشنهادی:  خرید دوربین مداربسته بیسم بر روی موبایل irancctv.center

با آغاز تبلیغات گسترده در ورزش بسکتبال، کمپانی ریباک تصمیم گرفت که در ورزش هاکی نیز فعالیت خود را آغاز کند. به همین دلیل شرکت ریباک تصمیم گرفت بیش از 10 مدل متفاوت از کفش‌های مخصوص هاکی را به بازار جهانی عرضه کند.

ervm5eomnnyu4nyvj5oyjh 300x300 خرید کفش ریبوک   کفش ریبوک ساخت کجاست؟

اما طولی نکشید که مسئولان این برند متوجه شدند که قرار دادهایی که با برخی ستارگان ورزشی بسته‌اند باعث میشود که تراز مالی بالانسی نداشته باشند. و به همین دلیل تصمیم گرفتند که تبلیغات خود را کاهش دهند که این کار برروی سهام برند تاثیر منفی گذاشت. اما با شروع قرن21، کمپانی ریباک با ستاره تنیس یعنی ویلیامز قراردادی جدید را به امضا رساند  که موجب شد ویلیامز در مسابقات جهانی و حتی المپیک از این برند استفاده کند.

امروزه کتانی برند ریباک از فروش مناسبی  برخوردار است. این کتانی‌ها توسط ورزشکاران برتر انگلیسی نظیر ریو فردیناند نیز مورد استفاده قرار گرفته است که موجب پیشرفت این شرکت در زمینه تولیدات شده است. و خرید کفش ریبوک با تنوع بالا و رنگبندی های مختلف را در فروشگاه آنلاین شیک استایل تجربه کنید.

مطلب پیشنهادی

آشنایی معادن کشور افغانستان

افغانستان کشوری غنی از مواد معدنی است که از لحاظ علم زمین شناسی، تنوع زیادی …